MENU
MENU

Ewa&Krzysztof – Patio na Wodoktach

24 Apr ’18

Zza chmur kluczy dziś słońce. Po trzech tygodniach od nagłego zwrotu sytuacji, z jesieni zrobiło się lato, a dziś postanowiła przyjść wiosna. W mojej przyczepce życie tętni znów rytmem zdjęć i muzyki spod sztandaru Ciemnej Strony Mocy i Potrójnego Pasma Przenoszenia. W międzyczasie przyjechał kurier z ciuchami z Zary. Przejeżdżała też maszyna do równania ziemi, bo w naszym miasteczku Ziemi się nie szanuje, ją się od czasu do czasu równa, udając, że ziemia ta jest drogą. Jak wiecie, mając szacunek do Drogi, nie przyznaje przed sobą, że to co za płotem, jest w istocie drogą. Wyszedłem również w klapkach po ziemniaki, Ewa mówiła, żeby więcej tam nie kupować. Poprosiła również, abym znalazł rurę od odkurzacza. Nie znalazłem, przerosło mnie to. Wróciłem do przyczepki i zanim wyspowiadam się przed Wami z “tysiąca” zdjęć, które grzesząc przeciw sztuce selekcji i fotoedycji umieściłem w tym wpisie, posłuchajcie mego niezdarnego tłumaczenia. Uwielbiam śluby z przyjaciółmi. Takie, gdzie grupa przyjaciół wiedzie prym, promieniuje energią i uśmiechem. Zamiatają parkiet i nie “kleją” główek podczas tańca widząc fotografa na parkiecie. Jeśli do tego jest jeszcze eksplodująca wprost energią i słońcem wiosna oraz fajna lokacja na przyjęcie weselne, wiec wtedy, że ręka zgrzeszy, palec mocniej spust migawki ciśnie 😉

Tak było u Krzyśka i Ewy, którzy zawierzyli mi w ciemno. Nie spotykaliśmy się. Zakładam, że zdjęcia ze strony i relacje z ich bohaterami dały im mocny impuls do złożenia kredytu zaufania. Jestem Wam za to wdzięczny. To mnie buduje, stymuluje i inspiruje. Lubię taki rodzaj reportażu, wszystko z zaskoczenia i na gorąco. Lubię widzieć, że ludzie też to lubią 🙂 Pozdrawiam Młodych bardzo serdecznie, młodych ciałem i młodych duchem. Przyjaciół, Rodzinę i znajomych. Byliście rewelacyjni.

Zapraszam wytrwałych do obejrzenia wszystkich zdjęć. Dla wygody podzieliłem je na sekcje. Cieszę się, że ten sezon już dostarczył mi tylu niezapomnianych wrażeń. Wkrótce Ewa rozpocznie swój. Jest jeszcze oddech, chwila na wybór zdjęć na stronę. Nie omieszkałem z niej skorzystać 🙂 Miłego oglądania.


– PRZYGOTOWANIA–– ZAŚLUBINY –– WESELMY SIĘ I RADUJMY! –DOBRANOC!


 


2 Comments
Joyce
08:29 May 10, 2018

Piękny ślub i wesołe wesele. Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary całej reszty. Oby nam się darzyło!

  SLUBNESTUDIO
  09:21 May 10, 2018

  Dzięki! Oby się darzyło!

LEAVE YOUR COMMENT

2 Comments
Joyce
08:29 May 10, 2018

Piękny ślub i wesołe wesele. Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary całej reszty. Oby nam się darzyło!

  SLUBNESTUDIO
  09:21 May 10, 2018

  Dzięki! Oby się darzyło!

LEAVE YOUR COMMENT

Previous post Next post
© SLUBNESTUDIO 2024