MENU
MENU


Jacek Gąsiorowski

Fotografuję już ponad 18 lat, zawodowo od ponad dwunastu, jako komercyjny portrecista, fotograf reklamowy. Doświadczenie z autorskiej fotografii artystycznej staram się przenieść na styl fotografowania ślubnego, gdzie ważne są gest, emocje i światło na zdjęciach. Przez siedem lat byłem autorem wywiadów i sesji zdjęciowych oraz felietonistą w miesięczniku poświeconym fotografii – Digital Camera Polska. W fotografii ślubnej pracuję w stylu portretu osadzonego w gęstym od wydarzeń reportażu, aby po 20 latach był wciąż żywy i wywoływał łzy wzruszenia i uśmiech. Czułe oko do fotografii wywodzę prosto z serca i umiłowania do estetyki. Wyciągnąłem je głęboko z duszy wspierając się kilkunastoletnim doświadczeniem jako art director / grafik komputerowy. Wywodząc się z marketingu i reklamy, omijam szerokim łukiem wszelkie sztuczki marketingowe i autopromocyjne w tym co robię w fotografii ślubnej. Dobrze mi z tym, a moje Pary to doceniają 🙂 Jestem laureatem prestiżowego konkursu fotograficznego Sony World Photographic Awards z roku 2023. Otrzymałem wyróżnienie w sekcji “Portfolio” dla profesjonalistów jako Shortlist Finalist. Nie zabiegam o wszelkie konkursy branżowe. Przenoszę swoje umiejętności i talent prezentowany w autorskiej fotografii artystycznej wprost do ślubnego portretu i reportażu. Jestem autorem wielu wystaw indywidualych i zbiorowych. Od 2024 należę do stowarzyszenia artystycznego “Areszt Sztuki”.

Zdjęcia wykonuje  pełnoklatkowymi aparatami Canona i jasnymi obiektywami stało-ogniskowymi, które zapewniają bardzo plastyczny i świetny technicznie materiał. Mój styl w obróbce to odpowiedni dobór palety barw do stylu pary młodej oraz przestrzeni, w jakiej był realizowany reportaż.

Uwielbiam fotografować na 15-30 minutowym mini plenerze w dniu ślubu. To jest Wasz czas, wtedy są emocje. Podstawową korzyścią jest skompletowanie materiału do obróbki, a Wy nie musicie ponownie się organizować, ubierać, brać wolnego i martwić się ponownie, czy wszystko dobrze pójdzie. Plenery w innym dniu lubimy również 🙂

Jeśli szukacie prawdziwych emocji na Waszych zdjęciach ślubnych wykonanych przez prawdziwego, doświadczonego fotografa – serdecznie zapraszam!


 


No Comments

LEAVE YOUR COMMENT

No Comments

LEAVE YOUR COMMENT

© SLUBNESTUDIO 2024