MENU
MENU

Kasia i Łukasz

Kontakt do Jacka otrzymaliśmy z polecenia. Po obejrzeniu fotoksiążki, którą przygotował, byliśmy pod wrażeniem zdjeć – pełne emocji, pokazujące uczucie, naturalne. Od razu wiedzieliśmy, że to właśnie jego chcemy zaprosić na nasz ślub. Była to najlepsza decyzja. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy takiego artysty – pełen pasji, pomysłów, cieszący sie każdym zrobionym zdjęciem. Do tego świetna osoba, ciepła, otwarta, czuliśmy sie jakby był członkiem naszej rodziny. Bardzo dziękujemy za wspaniała przygodę z fotografia i na pewno spotkamy sie przy kolejnych ważnych okazjach w naszym życiu – może jakas sesja z dzieciątkiem ? 😉


Agnieszka i Rafał

W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, fotografia ślubna to nie „plastikowe”, pozowane zdjęcia i reportaż z zawartości talerzy na stołach weselnych. To połączenie fotografii artystycznej z reporterskim wyczuciem sytuacji i wyrafinowanym smakiem. Do tego potrzebna jest wszechstronność fotografa i jego więź z parą młodą. Która, jak każda relacja, budowana jest na zaufaniu, przyjaźni i szacunku stron.

Takie właśnie doświadczenia mieliśmy z Jackiem. Ma doskonały warsztat, oko i duszę artysty, świetne wyczucie sytuacji, przy czym jest „niewidzialny” wśród gości, ale przede wszystkim, to przemiły i serdeczny człowiek. Jego zdjęcia są doskonałym wspomnieniem z tego wyjątkowego wydarzenia, wiernie oddają atmosferę i uczucia, są pełne spokoju i radości. Dzięki bardzo indywidualnemu podejściu Jackowi udało się odzwierciedlić na zdjęciach naszą relację i charaktery.

Serdecznie polecamy Jacka tym wszystkim młodym parom, które szukają ambitnych i artystycznych zdjęć ślubnych.


 

Karolina i Daniel

Zdjęcia Ewy urzekły nas swoim niewymuszonym urokiem i artystycznymi kadrami, odbiegającymi od plastikowych standardów fotografii ślubnej. Współpraca z nią była prawdziwą przyjemnością, bo wykazała się prawdziwym profesjonalizmem i wyczuciem chwili: w krytycznych momentach jej obecność była niedostrzegalna, a przy tym udawało jej się doskonale uchwycić wszystkie spojrzenia i uśmiechy; podczas sesji była pełna pomysłów i potrafiła przydać najbardziej nieporadnej parze młodej naturalności i bezpretensjonalnego romantyzmu. Efekty jej pracy, choć zabrzmi to sztampowo, przeszły nasze oczekiwania: na zdjęciach ze ślubu czarownie uchwycone zostały wszystkie emocje, ciepła atmosfera i cała aura tamtego dnia. Dzięki Ewie udało nam się rozpocząć swoją własną bajkę – bez niepotrzebnej cukierkowatości.


Agata i Rafał

Emocje – to właśnie na nich skupiliśmy się poszukując fotografa na Ten Wyjątkowy Dzień. Znaleźliśmy! Zdjęcia z obiektywu Jacka bez wątpienia budzą emocje – zachęcają do refleksji, wzruszają, śmieszą… są naturalne, ponadczasowe. Zachód słońca, wiatr we włosach, przelotny deszcz – Jacek czerpie z naturalnego piękna przyrody nas otaczającej, genialnie uwieczniając jej walory w obiektywie. Piękne portrety i mistrzowskie spontaniczne ujęcia ukazują solidny warsztat techniczny autora. Przeglądając fotografie po raz kolejny, wracamy do pewnego pięknego majowego dnia, przeżywając go na nowo, równie intensywnie jak widząc je po raz pierwszy. I to jest cudowne! Współpraca z Jackiem była czystą przyjemnością. To profesjonalista w swoim fachu, z doskonałym wyczuciem smaku i zmysłem artystycznym, tworzący wokół siebie niezwykle przyjazną atmosferę, jakbyśmy znali się od zawsze..
Jacku – za wyjątkową pamiątkę – DZIĘKUJEMY!
Wszystkim “poszukującym” polecamy!
A&R (30 maja 2015)


Anna i Piotr

Jacku, dziękujemy za Twój profesjonalizm, spokój i pogodę ducha podczas naszej uroczystości, a jednocześnie dyskrecję przy robieniu zdjęć, które wyszły niesamowicie naturalnie. O to nam właśnie chodziło! Jesteśmy też wdzięczni, że udało Ci się nas namówić na mini plener podczas wesela; mimo przeraźliwego zimna bawiliśmy się przy tym przednio 🙂
Z czystym sumieniem możemy Ciebie polecić, szczególnie takim trudnym klientom jak my 😉


Anna i Tomasz

Pan Jacek był pierwszym fotografem, z którym się spotkaliśmy przygotowując nasz ślub i zrobił na nas takie wrażenie, że nie szukaliśmy już więcej. I to była bardzo dobra decyzja. Pomijając fakt absolutnie bezsprzecznej jakości zdjęć, talentu i profesjonalizmu, pan Jacek jest przemiłym człowiekiem, wprowadza dużo ciepła i rozładowuje napięcie, które w dniu ślubu jest nieodłącznym towarzyszem. To, co na nas zrobiło ogromne wrażenie, a co jednocześnie jest dowodem jego kompetencji i umiejętności, to to, że oddał nam na zdjęciach historię o naszym ślubie i przyjęciu, a my w ogóle nie odczuliśmy, że wokół nas cały czas był.

Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia.


Agnes and Henrik

My wife Agnes spent quite much time on the internet to find a photographer to our wedding party this summer in Warsaw. She wanted pictures with the right expression and feeling. To be honest, at the beginning when we decided to have a professional photographer I did not got the same interest as my wife-this really changed when she showed me some of Jacek’s work. He really had interesting and beautiful photos in his portfolio.

I wanted this for our day!-we wanted this for our day!

Jacek was really professional when we contacted him, and he made a proposal to come to Norway and do and session before the wedding party. So we could get to know him. It was a really superb idea, and some beautiful pictures came out of it!

Jacek shows a real and honest dedication for his work, and it comes to life in the pictures. The wedding party became a real fairytale – and Jacek captured this in an astonishing way! He captured the memories and the mood in the party in a great way. I am really glad we chose him. He is not only our photographer-but also our friend! Thank you Jacek. All the best.


Sylwia i Robert

Bardzo dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z tego ważnego i wyjątkowego wydarzenia w naszym życiu.
Z czystym sumieniem polecamy wszystkim przyszłym młodym parom (i nie tylko) współpracę z Jackiem. Zdjęcia zarówno z uroczystości weselnej jak i z sesji plenerowej są naturalne, oddają emocje i nastrój który nam i gościom wtedy towarzyszył.

Swoją otwartością  i profesjonalizmem  Jacek sprawił, że czuliśmy się swobodnie, nie odczuwaliśmy obecności obiektywu. Jego ciekawe pomysły i kreatywność  zaowocowały nietuzinkowymi zdjęciami do których z przyjemnością powracamy wspominając te niezapomniane chwile.


Paulina i Sławek

Od pierwszej korespondencji Jacek sprawił na nas bardzo dobre wrażenie. Jest osobą otwartą na pomysły. Jednocześnie, potrafi sam zasugerować ciekawe rozwiązania. Jest uprzejmy i miły. Współpraca z nim i kontakt to sama przyjemność. Jacek ma swój indywidualny styl fotografii, który bardzo nam się podoba. Jego zdjęcia są naturalne – takie jak odbiera to nasze oko bez zbędnych sztucznych zabiegów upiększających w programach graficznych. W trakcie pracy zwraca dużą uwagę na dostępne światło zastane, przez co jego zdjęcia nabierają wyjątkowego charakteru. Czujne oko Jacka dostrzega wkoło drugoplanowe sytuacje, twarze, przedmioty warte sfotografowania, dzięki czemu cały reportaż ogląda się z przyjemnością i uśmiechem na twarzy.  Jacek robi rewelacyjne portrety, co świetnie można wykorzystać w plenerze. Jacek sięgając na spust migawki ma wizje tego, co chce uchwycić, czasem stając na poręczach, parapetach i innych dziwnych rzeczach, aby tylko uchwycić „to coś w tym momencie”.

Efekty są niesamowite. Polecamy Jacka. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały reportaż i współpracę.


Ania i Tomek

Jacku, dziękujemy Ci za wspaniałe, absolutnie niepowtarzalne zdjęcia. Dziękujemy Ci za słońce które zgodnie z Twoją obietnicą wyszło dokładnie na naszą ślubną sesje plenerową. Za te wszystkie magiczne momenty uchwycone w obiektywie. Za to że byłeś a jakby Cię nie było. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że dzięki Twojemu profesjonalizmowi, niezwykłemu talentowi i promieniującej życzliwości mamy wspaniałą pamiątkę. Zdjęcia wyszły bajecznie.


Agnieszka i Krystian

Fotografa na nasz ślub szukaliśmy około 3 miesięcy. Większość galerii zamieszczonych w internecie była dokładnym przeciwieństwem tego o co nam chodziło. Zdjęcia były przeładowane, nachalnie wyostrzone photoshopem. Na Jacka trafiliśmy przypadkiem. Nie był typowym fotografem ślubnym. Właściwie to tą dziedziną zajmował się sporadycznie, ale jego zdjęcia były takie jakie być powinny świetne fotografie. Subtelne i naturalne, takie które chce się oglądać wciąż od nowa. Zdecydowaliśmy się od razu i nie zawiedliśmy się w najmniejszym stopniu. Dodam tylko, że po obejrzeniu zdjęć z naszego ślubu na Jacka zdecydowały się już 2 pary naszych znajomych i nadal dostajemy pytania kto nam robił takie świetne zdjęcia. To chyba mówi samo za siebie.


Emilia i Paweł

Współpraca z Jackiem to prawdziwa przyjemność. Jako fotograf wytwarza niesamowita atmosferę ciepła i zaufania, w ogóle nie czuje się przy nim tremy:) Doskonale potrafi uchwycić ważne momenty, ale nie traktuje pary młodej jakby była sama, wyłapuje charakterystyczne elementy, ozdoby, ciekawych gości, śmieszne sytuacje. Oglądając zrobione prze Niego czuje zdjęcia czuje się całą magię ślubu i wesela. Zdjęcia ze ślubu i sesji oglądamy wiele razy, mamy wrażenie jakbyśmy oglądali bajkę a nie prawdziwe wydarzenie, w którym graliśmy pierwsze skrzypce. Wybór fotografa był dla nas bardzo ważny gdyż nie mieliśmy kamerzysty a Jacek sprawdził się w roli reportera na 150%. Mamy przepiękna pamiątkę. Serdecznie polecamy.


Kasia i Michał

Zdjęcia zrobione są w reporterskim stylu, bardzo fajnie oddają atmosferę i emocje tego najważniejszego dnia. Bardzo podobał mi się pomysł ministudia, gdzie każdy z gości mógł zrobić sobie pozowane zdjęcie podczas wesela. Dzięki temu mamy ładne zdjęcia większości naszych gości. Dziękuję bardzo i gorąco polecam wszystkim przyszłym nowożeńcom!


Kasia i Mateusz

Jacek był naszym fotografem podczas przygotowań, ślubu i wesela w dniu 6.10.2012, które odbyły się w Lublinie, rodzinnym mieście Kasi. Chcemy podkreślić starania Jacka zarówno przed uroczystościami (w czasie przygotowań), jak również już po nadesłaniu zdjęć (podesłanie na życzenie dodatkowych wersji fotografii). Jacka poznaliśmy na weselu naszych przyjaciół, Kasi i Michała, u których również był fotografem, i po obejrzeniu zdjęć z ich ślub i wesela, poprosiliśmy Jacka aby był fotografem również podczas naszej uroczystości. Mamy nadzieję mieć okazję współpracować z Jackiem podczas kolejnych wydarzeń, jak również być może w projektach zawodowych. Innym parom polecamy Jacka jako nie tylko profesjonalnego fotografa, ale również osobę miłą, cierpliwą i serdeczną.


Ania i Jasiek

Jacku! Sesję plenerową odkładaliśmy kilka dni w oczekiwaniu na choć kilka promieni słońca. Zdjęcia wyszły pięknie, aczkolwiek podejrzewam, że zarówno Twoje doświadczenie jak i sposób patrzenia na świat i na nas pozwoliłyby na wykonanie niemniej zachwycających zdjęć w strugach ulewnego deszczu. Dziękujemy Ci za atmosferę, w której czuliśmy się z jednej strony jak gwiazdy, a z drugiej swobodnie i spokojnie. Atmosferę, którą wywołały Twój sposób bycia, bardzo otwarty ale nie natarczywy, Twoja życzliwość i świetne poczucie humoru. Tym wszystkim potrafisz pozbyć się naturalnego wstydu przed obiektywem, który jest często przeszkodą w nawiązaniu kontaktu. Współpraca z Tobą była dla nas ogromną przyjemnością i myślę, że jeszcze spotkamy się przy niejednej okazji wartej uwiecznienia.


Saori and Przemek

We got married in Poland in September 2012. When looking for a photographer, we expected someone who could take more out of our ceremony than just standard wedding pictures full of random shots and group photos. We were looking for someone who could take out the most from the once in a lifetime event, capture our best expressions and moments, and add a bit of artistic touch.

Jacek Gasiorowski was recommended to us, by our close friends, as a professional photographer with artistic soul. After seeing the pictures from their wedding and the accompanying photo sessions, Jacek seemed to be the right person to preserve the most valuable moments of our life.

During the day of the wedding he was very professional; never in the way to disturb our ceremony, but always around to capture the important moments. He was well prepared for unexpected situations. By setting up a couple of lights in the garden, out of the wedding house, he made a nice environment for the night portraits. He made effort to not only take pictures of us, but also of all our guests.

Finally, about the actual pictures, Jacek really took the most out of it. He used a lot of interesting perspective with always focused and drawing attention subjects. He managed to take the best moments of our joy and happiness. It seems like he slows down the time and selects just the right moments to capture. We can honestly say that some of the pictures from our wedding ceremony are the best pictures in our life so far.

Now, we are sure that Jacek was the right choice for our wedding photographer. The pictures taken by him bring us the excitement of the ceremony and refresh our memories over and over. We do recommend him to every couple looking for someone more than just a wedding photographer.

Jacek, thank you so much!!!☺

 


4 Comments
Marta i Konrad
21:24 December 17, 2015

Najbardziej zależało nam na dobrych zdjęciach. Tuż po wyborze sali zaczęliśmy poszukiwania Artysty, bo tak należy nazwać Jacka, który swoim znakomitym warsztatem uwieczni wszystkie chwile tego dnia. Całkowicie obdarzyliśmy go zaufaniem i się nie zawiedliśmy. Charakter zdjęć jest nie do opisania - ciepło, miłość, radość, świetne kadry i jakość. Dziękujemy za ugoszczenie Nas w Waszym domku nad Bugiem. Plener dopełnij i podkreślił klimat ślubu i wesela. Szczerze polecamy wszystkim, a do Jacka na pewno wrócimy w przyszłości. P.S. Ewa - dziękujemy za wianek;) Gorące pozdrowienia!

Kasia i Łukasz
08:12 June 22, 2016

Kontakt do Jacka otrzymaliśmy z polecenia. Po obejrzeniu fotoksiążki, którą przygotował, byliśmy pod wrażeniem zdjeć - pełne emocji, pokazujące uczucie, naturalne. Od razu wiedzieliśmy, że to właśnie jego chcemy zaprosić na nasz ślub. Była to najlepsza decyzja. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy takiego artysty - pełen pasji, pomysłów, cieszący sie każdym zrobionym zdjęciem. Do tego świetna osoba, ciepła, otwarta, czuliśmy sie jakby był członkiem naszej rodziny. Bardzo dziękujemy za wspaniała przygodę z fotografia i na pewno spotkamy sie przy kolejnych ważnych okazjach w naszym życiu - może jakas sesja z dzieciątkiem ? ;)

Aneta i Piotr
18:25 July 13, 2017

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z dnia naszego ślubu, która będzie przypominać nam jak wiele uczuć i emocji przeżywaliśmy w tym najważniejszym dla nas dniu. Dziękujemy za profesjonalizm wyrażony w wyczuciu stylu, stworzeniu niepowtarzalnego klimatu i odnalezieniu szczegółów wyrażających tak wiele.. Za każdym razem oglądając zdjęcia odkrywamy coś nowego, całość zaś daje magiczny i wyjątkowy klimat. Cudowna pamiątka.

Marta i Piotr
12:39 March 14, 2023

Jacka poznałam przy okazji wesela mojej siostry, kilka lat wcześniej (niedługo będzie to już 8 lat!) i już wtedy wiedziałam, że o ile będzie mi dane spotkać kogoś na całe życie i planować mój wyjątkowy dzień - chciałam aby to on go uwiecznił! I tak, parę lat później gdy przyszedł czas na planowanie tego wspaniałego dnia - nie zaczęłam od niczego innego jak od skontaktowania się z Jackiem! To była moja jedyna i ostateczna decyzja co do wyboru fotografa. Nie zawiedliśmy się (nawet tego nie dopuszczałam do myśli, znając prace Jacka). Od samego początku poprowadził nas za rękę przez formalności, czuliśmy natychmiastowe poczucie bezpieczeństwa (co przy organizacji takiej uroczystości było dla nas ogromnie ważne), nie musieliśmy niczym się martwić! Jacek jest wspaniałą, ciepłą, otwartą i najsympatyczniejszą osobą na świecie! Podróż z nim, w resztę naszego wspólnego życia była najlepszą sprawą która mogła się zdarzyć! POlecamy każdemu, kto chce aby jego zdjęcia ze ślubu, wesela, sesji poślubnej , które są pamiątką na całę życie, były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, przepełnione emocjami, wzruszeniami. Jakość zdjęc jest na najwyższym poziomie jak i sam kontakt z Jackiem. Jeśli nie czujecie się pewnie przed obiektywem - nic się nie martwcie, Jacek pokieruje Wami tak, że cały stres zniknie, a on uchwyci każde Wasze spojrzenie przepełnione miłością do siebie! Polecamy również koniecznie wybranie sesji poślubnej - znajdźcie ciekawe miejsce i jedźcie w świat z najlepszym fotografem! Konsekwencją tego wyboru będzie świetne towarzysto, dużo śmiechu i ciekawych rozmów! Dziękujemy za cierpliwość, czas i towarzystwo! Marta i Piotr <3

LEAVE YOUR COMMENT

4 Comments
Marta i Konrad
21:24 December 17, 2015

Najbardziej zależało nam na dobrych zdjęciach. Tuż po wyborze sali zaczęliśmy poszukiwania Artysty, bo tak należy nazwać Jacka, który swoim znakomitym warsztatem uwieczni wszystkie chwile tego dnia. Całkowicie obdarzyliśmy go zaufaniem i się nie zawiedliśmy. Charakter zdjęć jest nie do opisania - ciepło, miłość, radość, świetne kadry i jakość. Dziękujemy za ugoszczenie Nas w Waszym domku nad Bugiem. Plener dopełnij i podkreślił klimat ślubu i wesela. Szczerze polecamy wszystkim, a do Jacka na pewno wrócimy w przyszłości. P.S. Ewa - dziękujemy za wianek;) Gorące pozdrowienia!

Kasia i Łukasz
08:12 June 22, 2016

Kontakt do Jacka otrzymaliśmy z polecenia. Po obejrzeniu fotoksiążki, którą przygotował, byliśmy pod wrażeniem zdjeć - pełne emocji, pokazujące uczucie, naturalne. Od razu wiedzieliśmy, że to właśnie jego chcemy zaprosić na nasz ślub. Była to najlepsza decyzja. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy takiego artysty - pełen pasji, pomysłów, cieszący sie każdym zrobionym zdjęciem. Do tego świetna osoba, ciepła, otwarta, czuliśmy sie jakby był członkiem naszej rodziny. Bardzo dziękujemy za wspaniała przygodę z fotografia i na pewno spotkamy sie przy kolejnych ważnych okazjach w naszym życiu - może jakas sesja z dzieciątkiem ? ;)

Aneta i Piotr
18:25 July 13, 2017

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z dnia naszego ślubu, która będzie przypominać nam jak wiele uczuć i emocji przeżywaliśmy w tym najważniejszym dla nas dniu. Dziękujemy za profesjonalizm wyrażony w wyczuciu stylu, stworzeniu niepowtarzalnego klimatu i odnalezieniu szczegółów wyrażających tak wiele.. Za każdym razem oglądając zdjęcia odkrywamy coś nowego, całość zaś daje magiczny i wyjątkowy klimat. Cudowna pamiątka.

Marta i Piotr
12:39 March 14, 2023

Jacka poznałam przy okazji wesela mojej siostry, kilka lat wcześniej (niedługo będzie to już 8 lat!) i już wtedy wiedziałam, że o ile będzie mi dane spotkać kogoś na całe życie i planować mój wyjątkowy dzień - chciałam aby to on go uwiecznił! I tak, parę lat później gdy przyszedł czas na planowanie tego wspaniałego dnia - nie zaczęłam od niczego innego jak od skontaktowania się z Jackiem! To była moja jedyna i ostateczna decyzja co do wyboru fotografa. Nie zawiedliśmy się (nawet tego nie dopuszczałam do myśli, znając prace Jacka). Od samego początku poprowadził nas za rękę przez formalności, czuliśmy natychmiastowe poczucie bezpieczeństwa (co przy organizacji takiej uroczystości było dla nas ogromnie ważne), nie musieliśmy niczym się martwić! Jacek jest wspaniałą, ciepłą, otwartą i najsympatyczniejszą osobą na świecie! Podróż z nim, w resztę naszego wspólnego życia była najlepszą sprawą która mogła się zdarzyć! POlecamy każdemu, kto chce aby jego zdjęcia ze ślubu, wesela, sesji poślubnej , które są pamiątką na całę życie, były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, przepełnione emocjami, wzruszeniami. Jakość zdjęc jest na najwyższym poziomie jak i sam kontakt z Jackiem. Jeśli nie czujecie się pewnie przed obiektywem - nic się nie martwcie, Jacek pokieruje Wami tak, że cały stres zniknie, a on uchwyci każde Wasze spojrzenie przepełnione miłością do siebie! Polecamy również koniecznie wybranie sesji poślubnej - znajdźcie ciekawe miejsce i jedźcie w świat z najlepszym fotografem! Konsekwencją tego wyboru będzie świetne towarzysto, dużo śmiechu i ciekawych rozmów! Dziękujemy za cierpliwość, czas i towarzystwo! Marta i Piotr <3

LEAVE YOUR COMMENT

© SLUBNESTUDIO 2024