MENU
MENU

2014

Przegląd portfolio po ulubionych kadrach z roku 2014.

Przedstawiamy Wam przegląd subiektywny, bo inny być nie może – najlepszych klatek ze wspaniałych ślubów w jakich slubnestudio miało przyjemność uczestniczyć w roku 2014. Staraliśmy się jak mogliśmy, aby maksymalnie ograniczyć swój wybór, ale energia w zdjęciach wciąż zbyt silna, aby przejść wobec nich obojętnie. Tak więc przed Wami długa lektura. Można sobie ją podzielić na kilka etapów, aby spokojnie nasycać się atmosferą. Dziękujemy wszystkim parom, tym którzy są na zdjęciach i tym, którzy z wiadomych względów na nich nie widnieją. Za zaufanie, możliwość pracy dla Was. Za cudowne zmęczenie, gdy fotograf wraca w środku nocy pośród rozgwieżdżonego nieba z weselną muzą wciąż w uszach. Dziękujemy za energię, współpracę, życzliwość i wyrozumiałość w sytuacjach, gdy fotograf bardzo nalegał na zrobienie kolejnego portretu. Jesteśmy przekonany, że poświęcony czas obu stron zaoowocował pięknymi fotografiami i wspaniałą pamiątką na całe życie.

Życzymy Wam, aby ten rok dał Wam szczęście, które nie będzie Was opuszczać w następnym ani żadnym kolejnym na wspólnej drodze życia. Samych sukcesów w pracy i pozytywnych wydarzeń w Waszych rodzinach. Niech się Wam wiedzie, a w trudnych chwilach, oby jak najrzadszych, sięgnijcie po zdjęcia, aby wsparły Was w dobrej energii. Częstujcie się zdjęciami wraz z przygotowaną muzyką, może mniej skoczną, ale przy komputerze niech zagra nieco spokojniej.

Dzielcie się tym wpisem ze swoimi znajomymi, którzy planują ślub, a Wy chcielibyście zrobić im skromny prezent w postaci polecenia im swojego ślubnego fotografa ze slubnestudio.

Evergreen

Patrycja&Albert_Wpis_800px-8936d


1 Comment
Jakub Gąsiorowski
21:18 November 15, 2014

Bardzo przyjemnie, sporo inspiracji.. i ciekawych kadrów. Good work!

LEAVE YOUR COMMENT

1 Comment
Jakub Gąsiorowski
21:18 November 15, 2014

Bardzo przyjemnie, sporo inspiracji.. i ciekawych kadrów. Good work!

LEAVE YOUR COMMENT

© SLUBNESTUDIO 2024