MENU
MENU

About

Ewa i Jacek. Ja fotografuję już ponad 12 lat, zawodowo od ponad pięciu. Na co dzień jako komercyjny portrecista, fotograf reklamowy. Doświadczenie z autorskiej fotografii “artystycznej” staram się przenieść na styl fotografowania ślubnego, gdzie ważne są gest, emocje i światło na zdjęciach. Ewa jest absolwentką Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Jest artystką interdyscyplinarną, maluje w różnych technikach, tworzy papeterie, zaproszenia ślubne, fotografuje z duszą. Od wielu lat razem preferujemy styl portretu osadzonego w gęstym od wydarzeń reportażu, aby po 20 latach był wciąż żywy i nie zawstydził Waszych dzieci lukrowaną laurką, za to wywoływał łzy wzruszenia i uśmiech, one zawsze stawiają kropkę nad “i”. Zapraszamy, jeśli szukacie prawdziwych emocji na Waszych zdjęciach ślubnych.

Razem stanowimy duet fotografów pracujących niezależnie lub pracujących razem na jednym ślubie jako dwoje fotografów.

Naszym nadrzędnym celem podczas realizacji zdjęć ślubnych jest uchwycenie równowagi pomiędzy dokumentacją emocji a dokumentacją zdarzeń. Ta istotna cecha stanowi o sile dobrego reportażu. Styl naszej fotografii to połączenie dynamicznego reportażu z poetyką ulotnych chwil, które wyłapujemy pomiędzy Parą Młodą oraz Waszymi gośćmi. Trafiliście pod właściwy adres, jeśli poszukujecie atrakcyjnej wizualnie opowieści i uwiecznienia szczegółów, jakie emocje towarzyszyły Wam i Waszym gościom podczas dnia, którego zapewne ze względu na olbrzymi natłok wydarzeń, nie będziecie w stanie w pełni zapamiętać. Po wielu latach nasze fotografie będą wciąż żywe dzięki emocjonalnym i estetycznym kadrom w reporterskim stylu, które są przeplecione portretami uchwyconymi na gorąco.

Naszą ofertę kierujemy dla wymagającego Klienta o wysmakowanym stylu. Jeśli spodoba się Wam nasze autorskie portfolio, to znaczy, że właśnie dla Was kierowana jest nasza oferta fotografii ślubnej, portretowej i rodzinnej. Mieszkamy w Warszawie, pracujemy na terenie całej Polski i Europy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz wysłania zapytania przez formularz kontaktowy, zaznaczając datę planowanego ślubu i koniecznie podając numer telefonu. Bez niego, zapytań nie traktujemy poważnie. Rozmowa telefoniczna to nasza ulubiona forma kontaktu. Naszą ofertę, jej szczegóły poznacie po wysłaniu zapytania i nawiązaniu korespondencji.

Od strony prawnej otrzymacie od nas pełną przejrzystość i wszystko na piśmie, podczas prezentacji oferty oraz podpisywania Umowy. Będziecie wiedzieli, co otrzymujecie, jakie są nasze obowiązki, jak mamy spełnić Wasze oczekiwania, jak powinniście nam w tym pomóc, co to są prawa autorskie, jak po latach obie strony mogą dysponować zdjęciami, tak abyście czuli się pewnie.

Zdjęcia wykonujemy pełnoklatkowymi aparatami Canona i jasnymi obiektywami stałoogniskowymi, które zapewniają bardzo plastyczny i świetny technicznie materiał. Nasz styl w obróbce to odpowiedni dobór palety barw do stylu pary młodej oraz przestrzeni, w jakiej był realizowany reportaż.

Nasza oferta to podstawowy pakiet plus sesje modułowe. Preferujemy zdecydowanie wykonanie 30-45 minutowego mini pleneru w dniu ślubu. To jest Wasz czas, wtedy są emocje. Podstawową korzyścią jest skompletowanie materiału do pracy a Wy nie musicie ponownie się organizować, ubierać, brać wolnego i martwić się ponownie, czy wszystko dobrze pójdzie.

Wszelkie szczegóły przekazujemy drogą mailową lub na umówionym spotkaniu. Zapraszamy po szczegóły oferty pod adres email. Można też skorzystać z szablonu kontaktowego na stronie lub bezpośrednio pod numerem telefonu: 501 953 723.

To see what is in my camera bag please check out my Shotkit.

 

img329ss

 

 


© SLUBNESTUDIO 2024